* Prvenství v Letňanech dne 10.04.2010

Jednotka SDH obce Doubek se dne 10.dubna 2010 zúčastnila soutěže

výjezdových jednotek v Letňanech. Prvenství, které dosáhla, stálo mnoho potu, dřiny, bojovnosti a velkého hecování. Putovní pohár můžete vidět ve fotogalerii. Nesmazatelně se tak obec Doubek zapsala jako vítěz v roce 2010. Další, obhájené prvenství, přivezl v soutěži "Letňanský železňák" místní Jirka Potměšil alias Čebus, který doběhl do 14tého patra v plné zbroji hasiče výjezdové jednotky, tj.v obleku, v hasičské přilbě a s dýchacím přístrojem na zádech v nejrychlejším čase 1 minuta a 17 sekund. Rekord této disciplíny je 1 minuta a  16 sekund. Na nádherném pátém místě se umístil  také náš Martin Bílek s časem o málo pomalejším. Jeho bojovnost je však veliká, protože závodil, aniž bral ohled jak to vydrží jeho operovaná kolena. Děkujeme všem, kdož tak nádherně hájili erb naší obce.(red)