Datum:16. 04. 2024
Svátek:Irena

* Dne 22. 6. 2019 naše jednotka byla na stáži u HZS Říčany, kde následně vyjížděla na všechny události společně s HZS

Dne 22.6. jsme se zúčastnili 12h. stáže na stanici HZS Říčany

Výjezd č. 3/2019– Technické pomoc, dítě zamčené ve vozidle v Průhonicích

Datum: 22. 6. 2019

Místo: Průhonice, Květnové náměstí 96

Technika/počet zasahujících hasičů: DA Ford Transit / 1 + 3

Jednotky: JSDHO Doubek, HZS Říčany

Popis události: Výjezd v rámci stáže na HZS Říčany - Jednotka byla spolu s HZS Říčany vyslána k otevření vozidla (zamčené dítě ve vozidle) do Průhonic. Po příjezdu na místo bylo provedeným průzkumem zjištěno, že vozidlo již bylo násilně otevřeno (rozbitím malého bočního okénka) příslušníkem Městské policie Průhonice a dítě již bylo v péči rodiče. Jednotka na místě nezasahovala.

Po zadokumentování situace HZS Říčany se jednotka vrátila zpět na stanici HZS do Říčan.

Výjezd č. 4/2019 – Technická pomoc, spadlý motocykl na člověka

Datum: 22. 6. 2019

Místo: Všestary, ul. Stránčická 7

Technika/počet zasahujících hasičů: DA Ford Transit / 1 + 3

Jednotky: JSDHO Doubek, HZS Říčany

Popis události: Výjezd v rámci stáže na HZS Říčany - Jednotka vyslána spolu s HZS Říčany k pádu motocyklu na člověka do obce Všestary. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že muž na zahradě u RD manipuloval s motocyklem a ten na něj následně spadl a způsobil mu zranění dolní končetiny. Po příjezdu ZZS byl muž ošetřen a naše jednotka pomohla s jeho uložením na nosítka a následným transportem do sanitního vozidla.

Po ukončení zásahu se jednotka spolu s HZS Říčany vrátila zpět na stanici HZS do Říčan.