Datum:28. 03. 2024
Čas:12:32
Svátek:Soňa

* TFA Senohraby 2019

Dne 1.6.2019 se naši členové Tomáš S. a Veronika L. zúčastnili TFA Senohraby. Tomášovi a Veronice se povedlo obhájit loňské vítězství za pomoci doplněného týmu členky SDH Vlašim Adély Š. Tímto Adéle děkujeme za pomoc. Veronika si v kategorii ženy jednotlivci doběhla pro 1.místo a Tomáš v kategorii muži jednotlivci taktéž vybojoval místo 1.

* Chodovský Tuplák 2019

Dne 27.4.2019 se náš člen Tomáš S. zúčastnil soutěže Chodovský Tuplák. Tato soutěž je prováděná tak že závodník v plné polní a velkou sekerou ( tuplákem ) vybíhá do 19.patra panelového domu, kde po cestě plní 2 tajné úkoly. Náš člen zvládl tento " úkol " vyběhnout za 2:55:90 a tím si zajistil 1. místo na této soutěži.

* Výběh na rozhlednu Vysoká 13.4 2019

Dne 13.4.2019 se náš člen Tomáš S. zúčastnil výběhu na rozhlednu V0ysoká. Zde se Tomáš zúčastnil ve dvou kategorii a to jak v kategorii muži do 40 tak v kategorii muži s aktivním DT. Tomáš v kategorii do 40 vybojoval 5. místo a v kategorii DT místo 4.

* Zimní TFA Babice okr. Zlín 16.3.2019

Dne 16.3.2019 se náš člen Tomáš S. zúčastnil zimního TFA v obci Babice okr. Zlín. Pro Tomáše to bylo první letošní TFA v roce, proto bylo brané jako "zahřívací". Tomáš zde vybojoval ve velké konkurenci 7.místo z 34 závodníku.

* Poděkování od P. Fleišnerové

Dne 20. 2. 2019 se k nám dostalo toto poděkování od P. Fleišnerové

Zdravím všechny dobrovolné hasiče. Touto cestou bych vám a to hlavně Doubeckým hasičům a jejich příznivcům chtěla poděkovat za váš obrovský zájem, který jste projevili při léčbě Barči a to včetně návštěvy v nemocnici, které jí pomáhaly na psychiku a i za peněžní dar na speciální pomůcky pro slabozraké a sponzorský dar na brýle.

Nikdy bych si nepomyslela, že hasičský sport je tak nebezpečný. Píši z vlastní zkušenosti mé dcery.

Jak mnozí z Vás vědí na Podlipanské lize si poranila obě oči. Závěr lékařů: těžká slabozrakost obou očí.

Je hasička v doubeckém týmu i když v době úrazu soutěžila za jiný. Proto vám všem přeji úspěšné a hlavně bezpečné akce a ještě jednou děkuji Fleišnerová

* 7.7.2018 Mezinárodní hasičské setkání Tehovec

Dnešní den jsme přijali pozvání v kategorii starší na mezinárodní soutěž do Tehovce. Počasí nám opět přálo a své závodní dovednosti jsme poměřili s týmy z České republiky, Německa, Rakouska,Polska a Ukrajiny. Jednalo se o disciplíny ve štafetě požárních dvojic, kterou jsme vyhráli, ve štafetě 4x 60 m, kde jsme skončili na osmém místě a nakonec ještě požární útoky, které se nám vůbec nepovedli a obsadili jsme místo poslední. V celkovém součtu všech evropských družstev jsme skončili na 8 místě.

* 4.-5.7.2018 Mistroství České republiky Plzeň

Na dva dny se přesouváme do Plzně, kde bude Tomáš Sirotek bojovat na Mistroství České republiky v požárním sportu dorostu ve své starší kategorii a dobré výsledky. Prezence probíhala již ráno v půl osmé a pak se čekalo do oběda na nástup, po kterém došlo na psaní tesů, které byli z Tomášovi strany bez chyby. V podvečer ho čekala disciplína v běhu na 100 m překážek, kde obsadil úžasné 3. místo. Druhý den v dopoledních hodinách ho čekal závod ve dvojboji, kde vybojoval opět úžasné 4. místo. Všichni jsme v napětí očekávali, jaký bude nakonec celkový výsledek a dopadlo to výborně.

Tomáš v celkovém součtu skončil na 3 místě a odváží si z Plzně dvě medaile.

Tomáši moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší vesnice po celou dobu tvého působení v jak v dětských kategoriích, tak i dorosteneckých.

hasicidoubek.rajce.idnes.cz/MCR_Plzen_2018/

* 17.6.2018 krajské kolo dorostu Vlašim

Dnešní den jsme jeli reprezentovat naši vesnici na krajské kolo dorostu do Vlašimi. Vanesa ve své kategorii dorostenky střední zlepšila své výkony oproti okresnímu kolu a obsadila krásné 5 místo a Tomáš ve své kategorii vyhrál a tím si zajistil účast na Mistroství České republiky v Plzni.

Oběma tímto děkujeme za reprezentaci naší vesnice.

* 27.5.2018 okres dorost Čelákovice

Nedělní den budeme opět trávit na stadionu v Čelákovicích, neboť se zde koná okresní soutěž dorostu, kde máme zastoupení jak v družstvu, které je opět doplněno Tehovem, tak v kategorii jednotlivců. Holky skončili na krásném druhém místě. A Tomáš s Vanesou si ve svých kategoriích prvním místem vybojovali postup na krajské kolo ve Vlašimi.

hasicidoubek.rajce.idnes.cz/okres_dorostu_2018-Celakovice/

* 12.-13.5 2018 – Plamen Čelákovic

Na Čelákovickém stadionu nás sobotní dopoledne čekala běhavá část ve štafetách a to požární dvojice a štafeta 4x 60 m. Po obědě zůstala pouze kategorie starší, která měla disciplíny CTIF, jak útok, tak i štafetu. V neděli jsme bojovali pouze v požárním útoku. Po součtu umístění všech disciplín mladší skončili na 13 místě. Tato kategorie byla na své první soutěži a ještě k tomu doplněna přípravkou. A kategorie starší skončila na 12. místě